مجموعه پارس نقش با بیش از ۱۳ سال تجربه کاری در زمینه ایده پردازی، اتاق فکر، تبلیغات محیطی، طراحی و اجرای دکوراسیون ،غرفه سازی، سازه های نمایشگاهی و همایش، زیباسازی محیطی ،طراحی دو بعدی و سه بعدی و چاپ بر خورداری از امکانات وسیع و گسترده، تیم مشاوره و طراحی و اکیپ های اجرایی خود خدمات وسیعی را توانسته در اختیار کارفرمایان عزیز قرار دهد .

موجب کمال خرسندی و افتخار است که این مجموعه به عنوان پل ارتباطی نوین ، امکان تعامل با شما مشتریان و مخاطبان ارجمندی که کانون آگهی و تبلیغات پارس نقش را شایسته خدمت به خود دانسته اید، فراهم آورده است.

ما مفتخریم تا از رهگذر ارتباط مداوم و موثر با مشتریان و مخاطبان خود از نیازهای واقعی آنان آگاه گشته و بهترین راهکارها را در اختیار آنها قرار دهیم. کانون آگهی و تبلیغات پارس نقش بر این باور است که بزرگترین سرمایه اش در درجه نخست مشتریان وفادار و سپس تیم زبده و کارآمدی است که با بهره گیری از ایده های خلاق، ابزارها و فناوری نوین در خدمت گروه و مشتریان خود می باشند.

گروه هنرمندان و متخصصان پارس نقش از بدو تاسیس تاکنون با هدف تاثیرگزاری مثبت بر کسب و کار مشتریان خود سعی داشته تا به پشتوانه بررسی آگاهانه بستر فعالیت، ارزیابی ویژگی های بازار هدف، درک صحیح و کارشناسانه نیازهای مشتریان و با کمک دانش فنی و تلفیق آن با هنر نوین و بویژه خلاقیت بی بدیل هنر ایرانی جلوه ای نوین و علمی از صنعت تبلیغات را به مخاطبان خود عرضه نماید.

ارائه‌ی راه‌حل‌های یک‌پارچه، مقرون به‌صرفه و موثر برای تحقق اهداف مشتریان در زمینه‌هایی مانند افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه‌ی برند، بازاریابی داخلی و توسعه بازار، قانون مداری، پاسخگویی، مشتری مداری و تکریم و احترام مخاطبان، ارتباط سریع و مداوم و حتی المقدور به دور از پیچیدگی و بوروکراسی اداری و فنی با مشتریان، ارتقای دانش تخصصی ارتباطات و تبلیغات مخاطبان و مشارکت در طرح های توسعه ای و پیشرفت مشتریان از بدو شکل گیری تاکنون به عنوان راهبرد محوری پارس نقش مطرح بوده است.

پارس نقش با بهره گیری از نیروهای متخصص جوان ، باتجربه و هنرمند و تلفیق مقوله های علمی و هنری در زمینه دانش تبلیغات بر آن است تا خود را به عنوان یکی از پیشتازان عرصه تبلیغات و بازاریابی مطرح نماید که زمینه ساز این هدف غایی افتخار همکاری با بسیاری از سازمان ها، ارگان ها، شرکت های بزرگ خصوصی و دولتی، کارخانجات، واحدهای تولیدی معتبر و نمایشگاه هاست که کارنامه درخشانی از این همکاری مستمر نوید دهنده رسیدن به این هدف می باشد.

چرا پارس نقش ؟
راز محبوبیت پارس نقش در یک جمله، احترام و تعهد به مشتری و تلاش همه جانبه در رفع نیازهای اوست.

منشور اخلاقی
پر واضح است که در دنیای کسب و کار، اصلی ‏ترین عنصر “مشتری” است. تحقق اصل رضایت مشتری تضمین کننده موفقیت در کسب و کار است. همکاران ما در پارس نقش بر اساس اعتقاد و درک شعار “همیشه حق با مشتری است” و التزام عملی به اصل مشتری‏ مداری خود را پایبند به این اصل می دانند. در حقیقت، فهم و ارائه پاسخ مناسب به پرسش مهم “مشتری چه می‏خواهد؟” یکی از بنیادی ترین اصول و اهداف پارس نقش است.

دید شما ، آینده شما
کانون آگهی و تبلیغات پارس نقش مفتخر است که به گردآوری مجموعه کاملی از خدمات و تخصص های مرتبط اهتمام داشته و کلیه نیازهای مخاطبان خود را در داخل مجموعه پاسخگو می باشد.
ایده پردازی و سناریو(اتاق فکر) ، طراحی گرافیک، جلوه های ویژه بصری، تبلیغات محیطی، دکوراسیون ، غرفه سازی و سازه های نمایشگاهی و چاپ از جمله خدماتی است که به طور حرفه ای در مجموعه تبلیغاتی پارس نقش به مشتریان عرضه می گردد.